ŠAFRANAS (0,5g) NOVIN

Unikalus prieksonis iš Irano. Šafranas – prieskonis, gaunamas iš daržinių krokų (Crocus sativus) purkos. Suteikia patiekalams ryškią geltoną spalvą. Vartojamas taip pat medicinoje, parfumerijoje. Šafranas yra brangiausias pasaulyje prieskonis, priskiriamas delikatesams ir vertinamas gurmanų.

Siūlelio formos tikrojo kroko žiedų purkos sveria tik po 10 miligramų. Vienam kilogramui šafrano žaliavos reikia apie 150-200 tūkstančių žiedų.

Kilmės šalis: Iranas.

Svoris: 0.00 kg

Kaina: 15,00 Lt Į krepšelį

Kas yra ŠAFRANAS?

Žydintis šafranas yra nuostabus augalas, kuriam gamta davė patrauklų kvapą, gražią spalvą ir daugybę kitų savybių. Šafranas stebina savo unikalumu prieskonių pasaulyje. Šafranas yra aromato ir skonio karalius virtuvėje. Šiandien šafranas yra daugiausiai naudojamas kaip natūralus maisto priedas (ryžiams, vištienos, žuvies, makaronų patiekalams, duonai, pyragams, sūriams, desertams ir gėrimams). Būtina priminti, kad šafrano reikia labai nedaug – mažiau nei žiupsnelio, o tiksliau: 10 miligramų šafrano pakaks nuspalvinti patiekalui, skirtam keturiems žmonėms. Be to, padauginus šafrano, valgis pasidaro neskaniai kartus. Kad šafranas kvepėtų ir būtų ryškiai oranžinės spalvos, jis šiek tiek pakepinamas sausoje keptuvėje, susmulkinamas ir užpilamas šaukštu pieno ar vandens, pabrinkinamas. Gautas mišinys supilamas į gaminamą patiekalą. Taip pat patogu yra sumalti šafraną, Reikia į kavos malimo mašinėlę įdėti 2 arbatinius šaukštelius cukraus ir 1 gr. šafrano. Sumalti, gausite pudrą ir truputį įbėrus į šiltą-drungną vandenį šafranas greitai įgauna spalvą ir tinkamą skonį. Nuo senų laikų gydytojai ir chemikai buvo sužavėti šafrano kokybe ir savybėmis. Moksliniai tyrimai patvirtino, jog turi antikancerogeninį poveikį. Devyniasdešimt penki procentai pasaulio šafrano ateina iš Irano. Irano natūralus prieskonis šafranas - vadinamas raudonas auksas (natūrali spalva, skonis ir kvapas). Šis šafranas yra gaunamas iš garsios įmonės Novin Irane, kuri garantuoja, kad jų produktais liksite patenkinti. Kiekvienais metais daug žmonių visame pasaulyje parodė savo pasitikėjimą jais, pasirinkdami jų šafraną. Novin šafranas atitinka aukštus kokybės standartus (Novin pirmieji pasaulyje gavo ISO 9000 standartą). Šios aukštos kokybės šafranas su pagarba yra nusipelnęs savo vertės, kadangi turi ISO 9001, ISO 14001, ISO 17025, HACCP, ISO 22000 sertifikatus. Šis pasitikėjimas yra pagrįstas jų kokybės ir aukštais standartais per daug metų įgytą reputaciją. Novin praeities ir ateities raktas yra kokybė.