Juoda arbata, pakeliais (100 pak.* 2 g)

Juoda, skani arbata yra surinkta Ceilono centrinėjė kalnų papėdėje. Tai smulki arbata, kuri yra vienodo dydžio dalelėmis, kurios suteikia arbatai sodrią spalvą ir pagreitiną plikymo procesą. Ši arbata yra sertifikuota pagal aukščiausios kokybės standartus.

Sudėtis: 100% gryna Ceilono juodoji arbata, be priedų.

Kilmės šalis: Šri Lanka. 

Svoris: 0.20 kg

Kaina: 23,02 Lt Į krepšelį

[/products/tn_arbata_juoda_pak.jpg]  [/products/tn_caylontealogo..png] 
Skanios arbatos paruošimas

Įdėkite po vieną arbatžolių maišelį kiekvienam asmeniui į puodelį ir vieną į arbatinuką, užpilkite šviežiai virinto vandens ir  palaikykite ne ilgiau kaip penkias minutes, nes ilgiau palaikius išsiskiria daug taninų ir arbata apkarsta. Įpilkite pieno arba cukraus pagal skonį. Gerai išmaišykite ir patiekite. Irane arbatos kultūros procese yra labai svarbus kristalizuotas cukrus. Gabalėlį kristalizuoto cukraus dedasi į burną prieš geriant nesaldintą arbatą arba įsideda į puodelį prieš pilant arbatą. Taip pat arbatą galite paskaninti su pienu arba citrina. Arbata su pienu - itin maistingas bei lengvai organizmo įsisavinamas gėrimas, turintis stimuliuojančių bei stiprinančių savybių. Kaip žinia, pats pienas - produktas su sudėtingiausia chemine sudėtimi, į kurio sudėtį įeina daugiau nei 100 skirtingų medžiagų, reikalingų mūsų organizmui. Be to, skrandis jį ne taip gerai virškina. O arbata kaip tik gerina pieno įsisavinimą, kartu praturtina jį augaliniais riebalais, baltymais ir vitaminais. Pienas irgi „padeda" arbatai: jis „suminkština" kofeino bei kitų alkaloidų poveikį. Gerti stiprią arbatą su pienu labai naudinga iš ryto arba po įteptos dienos. Ji suteikia jėgų, skiriama sergant kepenų bei širdies ligomis, centrinei nervų sistemai stiprinti. Citrina pagardinus arbatą padidėja gėrimo vertingosios savybės. Dėl vitamino C dozės puodelis arbatos su citrina padės atgauti jėgas, jei karšta - atgaivins. Citrinos skiltelė šviesina arbatą, tačiau tai visai nereiškia, jog sumažėja jos stiprumas. Arbata gardinta įvairiais vaisiais keičia tik spalvą ir skonį, tačiau tikrai ne jos naudingąsias savybes.

 
Liūto logotipo reikšmė ant pakuotės

Liūto logotipas ant arbatos pakuotės informuoja, jog arbata buvo užauginta ir supakuota Šri Lankoje. Jeigu arbatos gamintojas nori naudoti šį logotipą ant arbatos pakuotės, jie turi gauti leidimą iš Šri Lankos valdybos pareigūnų. Kuri atlieka griežtas kontrolės procedūras ir nusprendžia ar gali naudoti ant arbatos pakuotės "Lion" logotipą kartu su užrašu "Pure Ceylon tea – supakuota Šri Lankoje". Prieš eksportuojant arbatą pažymėtą "Lion" logotipu yra kruopščiai patikrinta Šri Lankos arbatos valdybos pareigūnų. Todėl liūto logotipas užtikrina arbatos kilmę ir kokybę.