Taisyklės

 

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs“) ir Pardavėjo (toliau – “mes) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “e-parduotuvė)

 

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Jūsų ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Patvirtinti“.

Kiekviena sutartis, sudaryta tarp mūsų ir Jūsų, yra saugoma e-parduotuvėje.

 

Jūsų teisės

Jūs turite teisę pirkti prekes e-parduotuvės nustatyta tvarka.

 

Jūs įsipareigojate

Priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.

Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti.

Jūs, naudodamasis e-parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

 

Mes įsipareigojame

Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį.

Mes, susidarius svarbioms aplinkybėmis, negalėdami pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame Jums pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus.

 

Prekių pristatymas ir terminai

Mūsų siūlomi produktai yra pristatomi Lietuvos paštu arba pristatant per autobusų stoties siuntų tarnybą. Prekes galėsite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje.

Prekių pristatymas Lietuvos paštu per 2-5 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo.

Arba prekių pristatymas per autobusų stoties tarnybą per 2-5 darbo dienos nuo apmokėjimo gavimo. Prekes galėsite atsiimti savo miesto autobusų stoties siuntų tarnyboje.

Siuntimo kainos nurodytos visoje Lietuvoje, išskyrus Neringą.

 

Daiktų grąžinimas

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Gavę nekokybišką prekę mes Jums pakeisime į tinkamos kokybės prekę, arba atitinkamai sumažinsime kainą, arba Jūs galėsite grąžinti prekę mums ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus. 

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Prekes grąžinate Jūs savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.

 

Atsakomybė

Jūs esate visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų registracijos formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius.

Jūs atsakote už veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve.

Jūs atsakote už atpažinimo kodo perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Jūsų atpažinimo kodu, Jūs atsakote už trečiosios šalies atliktus veiksmus.

Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Jūs patenkate į šiuos tinklalapius per e-parduotuvėje esančias nuorodas.

Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai atsiradusius nuostolius.

 

Informacijos siuntimas

Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroniniu pašto adresu.

Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate skyriuje “kontaktai“ nurodytu adresu ar elektroniniu pašto adresu.

 

Šiomis taisyklėmis yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.